Menu
عکس نوشته پروفایل پیکوفان

معرفی آزمون آیلتس و دوره‌های آیلتس آموزشگاه زبان ایرانمهر – گروه های تلگرام

کانل های تلگرام

اگر زبان‌آموز باشید حتما نام آزمون آیلتس به گوشتان خورده است. آزمونی که با کسب نمره‌ی خوب در آن، تأثیری مثبت در اطرافیان می‌گذارید و رزومه‌ی علمی خود را پربارتر می‌کنید.

اما چقدر راجع به این آزمون می‌دانید؟ آیا می‌دانستید که این آزمون ۹ نمره‌ای است و برای اینکه بتوانید رزومه علمی‌تان را ارتقا بدهید، چه نمره‌ای باید کسب کنید؟ آیا راجع به هزینه‌ها و نحوه‌ی برگزاری این آزمون چیزی می‌دانید؟‌

اصلا می‌دانید چه مراکزی این مدرک را می‌پذیرند؟‌ شاید تعجب کنید اما از دانشگاه‌ها، مدارس، کالج‌ها و سازمان‌های آموزشی گرفته تا شرکت‌های تجاری مختلف، مراکز دولتی، انجمن‌های صنعتی و … در سراسر دنیا این مدرک را می‌شناسند و آن را به‌عنوان معتبرترین بخش رزومه‌ی علمی شما قبول دارند. با یک جستجوی ساده‌ی اینترنتی می‌توانید تمام دانشگاه‌ها و مراکزی که این مدرک را می‌پذیرند، پیدا کنید.

از این‌ها گذشته، بهتر است بدانید که این آزمون چگونه برگزار می‌شود و برای شرکت در آن چگونه باید آمادگی لازم را به دست بیاورید.

آزمون IELTS که معروف‌ترین آزمون بین‌المللی سنجش مهارت‌های زبان انگلیسی است، در سراسر دنیا برگزار می‌شود و طی کمتر از سه ساعت تمام مهارت‌های علمی شما را برای اهداف بزرگی چون مهاجرت شغلی و تحصیلی می‌سنجد. این آزمون در دو سطح آکادمیک و جنرال برگزار شده و چهار مهارت اصلی یعنی شنیدن (Listening)، خواندن و درک مطلب (Reading)، نوشتن (Writing)‌ و مکالمه (Speaking)‌ را محک می‌زند.

این آزمون با شیوه‌ای جالب و متفاوت برگزار می‌شود و برای اینکه مهارت‌های شما به‌معنای واقعی سنجیده شود، از یک ممتحن ماهر و آموزش دیده در بخش مکالمه‌ به زبان انگلیسی استفاده می‌شود. در حقیقت این بخش برای سنجش توانایی مکالمه‌ی شما در زندگی واقعی و محیط‌های آکادمیک مثل محیط کار یا دانشگاه است. همچنین این آزمون در محیطی کاملا حرفه‌ای و جدی برگزار می‌شود و شما را از منصفانه و عادلانه بودن تمام نتایج مطمئن می‌سازد.

برای شرکت در این آزمون ۹ نمره‌ای، بهتر است از پس بخش آکادمیک به خوبی بربیایید و نمرات بالایی از آن کسب کنید؛ چراکه این بخش تأثیر زیادی در نمره‌ی کلی شما خواهد داشت و با کسب نمراتی خوب در هر بخش، میانگین کلی نمره‌ی شما بالاتر می‌رود.  

چگونه برای شرکت در آزمون آیلتس آماده شویم؟‌

برای آمادگی شرکت در آزمون آیلتس، روش‌های مختلفی وجود دارد و منابع و کتاب‌های متفاوتی نیز برای تمرین طراحی و منتشر شده‌اند. اما اگر مشغله‌ی‌ کاری و فکری شما زیاد است و نمی‌توانید خودتان به‌تنهایی با خواندن کتاب‌های مختلف به‌صورت خود‌آموز این تمرینات را انجام دهید، باید در آموزشگاهی معتبر ثبت‌نام کنید. البته کتاب‌هایی که برای آمادگی در این آزمون منتشر شده، در سطح پیشرفته (advanced) هستند و برای حل تمرینات و مطالعه‌ی آن‌ها قطعا به یک راهنمای خوب نیاز دارید.

ایرانمهر، برگزارکننده‌ی بهترین دوره‌ها‌ی آمادگی در آزمون آیلتس

طبیعتا برای شرکت در دوره‌های آمادگی در آزمون آیلتس، باید در آموزشگاه معتبری ثبت‌نام کنید و از اعتبار آموزشی آن نیز مطمئن باشید. من در این موارد آموزشگاه زبانی را انتخاب می‌کنم که از سابقه‌ی تدریس طولانی برخوردار باشد و با سیستم آموزشی هدفمند و مناسب، برای تدریس زبان‌آموزان بکوشد.

در این مورد به شما مؤسسه زبان ایرانمهر را معرفی می‌کنم. این آموزشگاه زبان با بیش از ۱۶ سال سابقه‌ در تدریس حرفه‌ای و منحصربه‌فرد در زمینه‌های مختلف و گوناگون، انواع کلاس‌ها را برای شرکت در آزمون‌های مختلف برگزار می‌کند که یکی از آن‌ها، دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس است.

این آموزشگاه با به‌کارگیری بهترین روش تدریس و مدرسان حرفه‌ای و باتجربه، جهت آمادگی شما برای شرکت در آزمون آیلتس می‌کوشد و به شما کسب بهترین نمره در این آزمون را تضمین می‌کند.

دوره‌ها طی چهار ماه و در قالب دو ترم فشرده برگزار می‌شود تا با برنامه‌ریزی دقیق این دوره‌ها را به اتمام برسانند و در مدت زمان کوتاه‌تری شما را تا سطح C1 بالا ببرند.  

بعد از پایان دوره‌ها، ایرانمهر آزمون آزمایشی آیلتس را برگزار می‌کند تا با نحوه‌ی برگزاری آزمون واقعی آشنا شوید و استرس خود را جهت شرکت در این آزمون کاهش دهید.

این آزمون کاملا مشابه آزمون واقعی برگزار و در آن تمام مراحل شبیه‌سازی می‌شود. بنابراین شما باید در دو سطح جنرال و آکادمیک امتحان دهید و در یک فضای شبیه‌سازی شده به سنجش مهارت‌های خود بپردازید.

 

تبلیغ در تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *