Menu
عکس نوشته پروفایل پیکوفان

سرمایه گذاری در قسطی کلاب – تبلیغ در کانال تلگرام

کانل های تلگرام

سرمایه‌گذاری همیشه برای مردم اهمیت فوق‌العاده ای داشته است. در گذر زمان بخش‌های مختلفی در جامعه وجود داشتند که مردم می‌توانستند در آن سرمایه‌ی خود را وارد کنند.

سرمایه‌گذاران شامل افرادی بودند که سرمایه یا پولی در اختیار دارند و ایده ای برای افزایش آن ندارند. به همین علت سعی می‌کنند آن را در بازار کار و سرمایه وارد کنند تا به کمک آن بتوانند درآمد کسب کنند یا ارزش افزوده ای را به سرمایه‌ی خود اضافه نمایند.

بررسی بازارهای سرمایه‌گذاری

امروزه بازارهای سرمایه‌ گذاری بسیاری را می‌توان یافت؛ اما یک سری از آن‌ها متداول‌تر هستند و مردم بیشتر با آن‌ها سروکار دارند.

 • بازار طلا و ارز: یکی از بازارهای تخصیص سرمایه که از گذشته تاکنون مردم در آن فعال بوده‌اند، بازار طلا و ارز بوده است. این بازارها معمولاً نوسانات زیادی دارند و افرادی که می‌خواهند به‌صورت طولانی مدت سرمایه‌گذاری کنند، این بازارها را ترجیح می دهند. یک نکته که در مورد سرمایه‌گذاری این بازارها باید در نظر داشته باشید، این است که نوسانات به‌خصوص در سال اخیر باعث شده که افراد زیادی ضرر یا سود ناگهانی داشته باشند و به همین علت سرمایه‌گذاری در بنگاه های اقتصادی با ریسک بالایی همراه است.
 • بازار مسکن: از دیگر بازارهای سرمایه‌گذاری معمول، بازار مسکن و ملک است که باز هم دارای فراز و نشیب های زیادی است. افراد زیادی در این بازار فعال هستند و به علت نیاز بالایی که جامعه به ملک و مسکن دارد، بازار آن همیشه وجود دارد ولی بااین‌حال برخی مواقع رکود سنگینی ایجاد می‌شود که فعالیت در این بخش را هم دچار اختلال می‌کند.
 • سپرده گذاری در بانک: افرادی که ایده‌ی خاصی برای سرمایه خود ندارند، راحت‌ترین کار را انجام می‌دهند و پول خود را در بانک سرمایه‌گذاری می‌کنند و هر ماه مبلغی را به‌عنوان سود پول خود دریافت می کنند. این وضعیت سبب می‌شد تا سرمایه‌های زیادی دست نخورده باقی بماند ولی در حال حاضر به علت اینکه سودهای بانکی به مقدار زیادی کاهش یافته است، افراد اقدام به برداشت پول خود از بانک می‌کنند و این فعالیت مالی تقریباً مردود شناخته شده است.
 • سرمایه‌گذاری در بورس: برای این کار باید فرد اطلاعات و تجربه کافی داشته باشد. بورس دارای ریسک بالایی است و همانقدر که ممکن است به ناگاه سود زیادی ببرید، ممکن است ضرر هم بکنید. پس نمی‌شود بدون تجربه و اطلاع به آن وارد شد.

  قسطی کلاب

سرمایه‌گذاری های جدید و شرایط آن‌ها

با وجود آن که هنوز هم روش‌های قدیمی برای سرمایه‌گذاری وجود دارد ولی افراد بسیاری برای دریافت سود و درآمدهای بالاتر به سراغ راه‌های نوین می روند. سایت‌های مختلف و شرکت‌هایی هستند که سرمایه‌های هر چند اندک افراد را به کار می‌گیرند و با سرمایه‌گذاری در این شرکت‌ها به‌صورت ماهیانه مقدار مشخصی به سرمایه‌ی شما اضافه می شود. شرایط کار با این شرکت‌ها و سایت‌های مربوط‌به آن‌ها متنوع است و هر کدام بسته به کاری که انجام می‌دهند سود و افزایش سرمایه‌ی بیشتری را برای شما در نظر می گیرند.

سرمایه‌گذاری در قسطی کلاب

یکی از شرکت‌های معتبری که در آن می‌توانید با شرایط مختلفی سرمایه‌گذاری کنید، سایت قسطی کلاب است که به شما این امکان را می‌دهد تا با سرمایه‌گذاری در تأمین کالا و لوازمی که دیگران درخواست داده‌اند کمک کنید و به‌صورت تضمینی سرمایه‌ی خود را افزایش دهید.

منظور از تأمین کالا بدین صورت است که افراد بسیاری باتوجه‌به وضعیت اقتصادی نیاز به خرید اقساطی کالا با سود مناسب دارند شما تنها با سرمایه‌گذاری در قسطی کلاب می‌توانید در خرید کالاهای ضروری و مورد نیاز سهیم شوید. بر همین اساس افراد بسیاری با مراجعه به سایت قسطی کلاب با انتخاب لوازم مورد نیاز خود، پیش پرداخت تعیین شده را پرداخت کرده و به‌صورت اقساط ۳ تا ۱۲ ماهه اقدام به خرید می‌کنند.

قسطی کلاب

اگر هم قصد فعالیت مالی دارید می‌توانید به روش‌های متعددی سود حاصل از سرمایه‌گذاری خود را دریافت کنید.

 • می‌توانید به‌صورت ماهیانه سود سرمایه‌ی خود را دریافت کنید و در پایان ۱۲ ماه پول خود را تحویل بگیرید.
 • به‌صورت ماهیانه اصل و سود پول خود را دریافت کنید.
 • یا کل پول و سود خود را در پایان ۱۲ ماه تحویل بگیرید.

قسطی کلاب نه‌تنها ازطریق فروش اقساطی و تأمین کالا بلکه ازطریق کسب درآمد در سرمایه‌گذاری هم به اشتغال زایی کمک شایانی کرده است. بدین صورت، اگر فردی به‌عنوان واسط در سرمایه‌گذاری قسطی کلاب کمک کند درآمدی در حدود ۲ الی ۲.۵ درصد از کل مبلغ سرمایه‌گذاری را دریافت می‌کنند.

 • زیر ۲۰۰ میلیون تومان: ۲ درصد
 • بالای ۲۰۰ میلیون تومان: ۲.۵ درصد

تبلیغ در تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *