Menu
عکس نوشته پروفایل پیکوفان

ساری: حالا برای همه، مشکلات چلسی آشکار شد؛ بازی مقابل تاتنهام برای مدافعین ما فاجعه بود – کانل های برتر تلگرام ایران

کانل های تلگرام

طرفداری– دو تیم تاتنهام و چلسی در حساس ترین دیدار هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۳-۱ شاگردان پوچتینو خاتمه یافت. سردرگمی و اشتباهات بازیکنان چلسی، باعث شد تا شب خوبی را ومبلی سپری نکنند.

به گزارش فوتبال لندن، مائوریتزیو ساری در کنفرانس خبری پس از بازی به سوالات زیر پاسخ داد:

بازی امروز

واضح بود. می دانستم مشکلاتی داریم که باید رفع شود. حالا این موضوع برای همه روشن شد. قبل از بازی به بازیکنان گفتم که شما با ذهنیت نادرستی در بازی های گذشته به میدان رفتید و حالا مسابقه بزرگی در انتظارمان است. خیلی بد بازی کردیم. مشکلاتی داشتیم و از آن ها مطلعم.

در ۲۵ دقیقه ابتدایی بازی، نمی توانستیم توپ را از یک سوم خودمان خارج کنیم. توپ های زیادی را از دست دادیم و مقابل تاتنهام، این موضوع خطرناک است. در ضد حمله های کوتاه، آن ها از بهترین های اروپا هستند. بازی مدافعین ما فاجعه بود. فقط آن ها بد نبودند. بازیکنان هجومی نیز خوب پرس نمی کردند. هافبک ها نیز به وظایف دفاعی خود عمل نکردند.

استفاده از سیستم نه کاذب

باید کار متفاوتی انجام می دادم که بازی را تغییر دهد. مهم هم نبود. امروز، آن ها بهتر از ما بودند. می خواستم بازی را با راهکاری متفاوت تغییر دهم. هر ۱۱ بازیکن تاتنهام از ۱۱ بازیکن ما بهتر بودند.

باید راه حل را در تمرینات پیدا کنیم نه ژانویه. البته فرصت زیادی نیز برای تمرین نداریم. تنها باید برای بازی بعدی آماده شویم.

تاتنهام

از سیستم بازی آن ها متعجب شدم. آن ها امروز ۲-۱-۳-۴ بازی کردند. عادت داشتند با سیستم های ۳-۳-۴ یا ۱-۳-۲-۴ بازی کنند. 

پنالتی اعلام نشده بر روی هازارد

می خواهم کل ۹۰ دقیقه را مطالعه کنم نه یک صحنه را. 

گل دوم تاتنهام

لوئیز ترسید که توپ با برخورد به او تغییر جهت دهد.

تبلیغ در تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *