Menu
عکس نوشته پروفایل پیکوفان

آغاز توزیع شکر تنظیم بازاری / ۱۵۰ تن شکر تحویل میادین میوه و تره‌بار شد – کانل های برتر تلگرام ایران

کانل های تلگرام

محمدرضا کلامی در گفت‌وگو با خبرنگار بازرگانی خبرگزاری فارس از توزیع شکر تنظیم بازاری در ماه مبارک رمضان خبرداد و گفت: برای توزیع شکر تنظیم بازاری هر استان متناسب با شبکه ارجح در توزیع کالا یکی از سه مورد فروشگاه‌های زنجیره‌ای، میادین و صنوف را برای توزیع انتخاب می‌کند. 

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت بیان داشت: البته ممکن است، برخی استان‌ها برای توزیع از هر سه مورد برای توزیع استفاده کنند. 

کلامی بیان داشت: در استان تهران بر اساس اعلام سازمان صنعت در حال حاضر میادین میوه و تره‌بار به عنوان شبکه توزیع شکر انتخاب شده است. 

وی با اشاره به آغاز شروع شکر تنظیم بازاری از روز اول ماه مبارک رمضان در میادین میوه و تره‌بار تهران بیان داشت: در حال حاضر ۱۵۰ تن شکر سفید تحویل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهر تهران شده است و از روز اول ماه مبارک رمضان این شکر در میادین میوه و تره‌بار توزیع می‌شود. 

کلامی بیان داشت: علاوه بر ۱۵۰ تن شکر تخصیصی به میادین میوه و تره‌بار شهر تهران، طی روزهای آینده بقیه حوالجات هم تامین کالا می‌شود. 

 مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت گفت: بنابراین  براساس آن مقداری که شرکت بازرگانی دولتی شکر در اختیار شبکه توزیع قرار خواهد داد،  تامین نیاز بازار مرتفع می‌شود و ضمن اینکه شرکت بازرگانی دولتی مکلف شده بدون وقفه و با فوریت نیاز مردم و بازار را به مرور در ماه مبارک رمضان تامین کند.

به گزارش فارس، پیش از این عباس قبادی رئیس ستاد تنظیم بازار از توزیع ۲۰ هزار تن شکر تنظیم به قیمت هر کیلو ۳ هزار و ۴۰۰ تومان برای تنظیم بازار در ماه مبارک رمضان خبرداده بود.

انتهای پیام/ب

تبلیغ در تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *